Giritlilerin Arasındasınız...
Çok yakınınızdayız...
Çok yakınınızdayız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giritlilerin ve kendini Giritlilere yakın hisseden herkesin yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

31 MART SALI SOHBET SAYFASI

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
URLALI
Moderatör
Moderatör

31 MART SALI SOHBET SAYFASI Empty
MesajKonu: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:11

herkese günaydınnnn izmirde ne güzel birgün Very Happy:D kahwaltıyı kim kuruyor
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:21

seko selam valla kahvaltı diyince saduşun yeri bambaşka onuda alıcaz di mi ? sayın bi modum ? canikosuuuuu gülüm benim biricik mavi kuşuuuuum günaydın buradamısııın ? Very Happy What a Face clown flower imbat geldiğinde günaydın
aşk meşk güneş açlık sefalet heyecan şehri (şehir ?? ) alanyadan sevgiler selamlar girit günaydın happy
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:24

günaydın suat abi dün saduşuda aldık ta aktive edemedi üyeliğini Very Happy gelcek meraklanma sen Very Happy
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:29

yaşşaaaa takım kuruluyo kimler birbibirini sevmiş gerçekten ortaya çıkıyo emanetçim ?? emanetçim ?? bi yere gidersem çiçeğimi saksısıyla kime bırakıcam ? ful yani o ne olacak bu aralar iş arıyor o
morali biraz ..... (çogumuz gıbı )
yaaa demek ki sessiz sedasız aylar sonunda bunu düşünüyomuş ah imbat kaç kere seslendeim sana msn den .....
neyse şükür biraradayız ezmoca uşağumuz da haburiyaya olaydu çayumuz gedürmüştü şimdüye kadar hıeee?
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:40

eline sağlık:) buruk ama yinede güzel eline sağlık imbat yok daha bugün cafeyi ben açtım yine mahkemeleri varmış sabah sahiplerinin (inşaat davaları)
ilknurum da yok neyse sen kapıda benh içeride bekleyelim yeni yuvayı bakalım bi kere daha : eline sağlık teşekkür Smile

// öteki sayfada da sevdiklerim var bi gireyim bakayım kimler var ne yapıyolar
Smyrna

Smyrna

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:48

günaydın millettt ben de geldimmm.
abowwww kahvaltıya bak sen hele Very Happy
sağol seko ellerine sağlık. denizde insanı pek bir acıktırıyormuş beh Very Happy
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:54

Smyrna demiş ki:
günaydın millettt ben de geldimmm.
abowwww kahvaltıya bak sen hele Very Happy
sağol seko ellerine sağlık. denizde insanı pek bir acıktırıyormuş beh Very Happy

günaydın hoş geldin sen doymazsın diye gevrekleri çok koydum Very Happy:D:D:D
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:56

ay deliricem birileri beni tutsuuuuun şu güzelliğe bakın dünya millet birleşmiş millet birleşmemiş millet şu güzelliğe bakıııın mavi kuşum gelmiş cennetin gölgesi gelmiş ilknurların en güzeli gelmiiiiş seko galiba kahvaltı etmeden çıktı evden ben hemen çayları tazeliyim sen şu dağ çileği reçeli kavanozunu getir kuşuma kaymakla yedirelim Smile ilknurcuuuum günaydın hoşgeldin hoşgeldiiin happy happy What a Face cheers albino cherry mucck mucuuuuuuk
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 14:59

31 MART SALI SOHBET SAYFASI Cpt10senin istediğin reçel olsun abicim Very Happy
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:02

ilknurum / seko saduşun kardeşi trafik kazası geçirmiş o da artık bizim parçamız msn yi fazla kullanmıyor maillerine bakıyor ve bazen siteye giriyor mesajlarınıza sevinecektir kesin ...
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:02

saol seko çok teşekkür ilknurcuk ilknurcuuuuuk hammmmm yap bakalım Smile
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:07

seko sayfa acaip enlemesine genişledi resimlerden sonra 7 çocuk dourmuş kadın gibi oşldu yaa şunu biraz daraltabiliyomusun
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:10

URLALI demiş ki:
31 MART SALI SOHBET SAYFASI 91126488

31 MART SALI SOHBET SAYFASI Simit

31 MART SALI SOHBET SAYFASI Sckl

31 MART SALI SOHBET SAYFASI Annemlerlekahvaltc4b1

saduşumun kahwaltıları gibi olmaz ama idare edin artıkın Very Happy
Smyrna

Smyrna

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:13

hocammm çilek reçeli en sevdiğim reçeldir Smile
hani balım Smile
sağol ya ellerinle besliyorsun beni Smile
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:29

canım canım afiyet olsun mavi kuşum afiyet olsun ah elimde olsa her zaman her zaman afiyet olsun afiyet olsun kuşumaaaa cheers seko ellerin dert görmesin çok teşekküür Smile
yansımalar

yansımalar

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:30

Günaydın günaydın sunny

Aramıza hoşgeldiniz Suat Abi...
Smyrna

Smyrna

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:33

yansımalar demiş ki:
Günaydın günaydın sunny

Ablaların en güzeliii günaydınnnn bil bakalım ben kimim Very Happy:D
ipucu : flower
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:38

yansımalar demiş ki:
Günaydın günaydın sunny

hoşgeldin ablam Very Happy
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 15:55

yansımalar selam şimdi gördüm mesajını kusura bakma günaydın kardeşim hoşbuldum tanıdık simalar sevdiklerim hep buraya toplanacak galiba öyle görünüyor
bu arada saduşumuzun kardeşi trafik kazası geçirmiş diğer sitede şu anda devrede bilgin olsun
suat
yansımalar

yansımalar

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 16:01

URLALI demiş ki:
yansımalar demiş ki:
Günaydın günaydın sunny

hoşgördük yeğenim Very Happy
yansımalar

yansımalar

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 16:02

URLALI demiş ki:
yansımalar demiş ki:
Günaydın günaydın sunny

Embarassed Sizsiniz güzel...
Canım benim.
Neşemiz daîm olsun.
yansımalar

yansımalar

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 16:04

mariner demiş ki:
yansımalar selam şimdi gördüm mesajını kusura bakma günaydın kardeşim hoşbuldum tanıdık simalar sevdiklerim hep buraya toplanacak galiba öyle görünüyor
bu arada saduşumuzun kardeşi trafik kazası geçirmiş diğer sitede şu anda devrede bilgin olsun
suat

Estağfurullah Suat Abi ne kusuru.Günaydın tekrar.
Saduş'lara da geçmiş olsun.Ararım ben onu.Sağol.
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 17:14

yansımalar demiş ki:
mariner demiş ki:
suat

Estağfurullah Suat Abi ne kusuru.Günaydın tekrar.
Saduş'lara da geçmiş olsun.Ararım ben onu.Sağol.
tamam yansımalar şimdi gördüm böyle zamanlarda beraber olmak asıl olan tabii ki burada bu mavi bahçede kimbilir ne şakalar yapıcaaaz kimbilir nasıl eğlenicez öğreniceeez ....imbat çok teşekkür bu sessiz zamanda yılmayıp bunu yapmışsın ..... hadiyin bakalaım sıvayalaım kolları yapacak çok iş var Very Happy
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 17:16

yansımalar çiçeklerin güzelliği renklerin ahengi hepsi dinlendiriyo doyasıya hemde ne güzel resim Smile resim dedim de aklıma geldi benim SS giresunu hemen koyayım sayfamıza Smile
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: 31 MART SALI SOHBET SAYFASI   31 MART SALI SOHBET SAYFASI EmptySalı 31 Mart 2009, 17:21

seko modum resmimi nasıl ekliycem info piliz cyclops

31 MART SALI SOHBET SAYFASI
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 30 Mart 2009 Pazartesi Sohbet Sayfası
» 07 Nisan Sohbet sayfası
» 1 NİSAN ÇARŞAMBA SOHBET SAYFASI
» 1 NİSAN ÇARŞAMBA SOHBET SAYFASI
» 30 Mart 2009 - Günün Sözü...