Giritlilerin Arasındasınız...
Çok yakınınızdayız...
Çok yakınınızdayız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giritlilerin ve kendini Giritlilere yakın hisseden herkesin yeni adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?

5 posters
YazarMesaj
Smyrna

Smyrna

Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? Empty
MesajKonu: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptyPtsi 30 Mart 2009, 22:00

a) aç olmasam bile onunla birlikte yerim.
b) sevdiğimin karnını doyururum. ben de acıkınca yerim.
c) ben her daim açım.
d) biraz beklemesini, ben de acıkınca yiyebileceğimizi söylerim
e) şöyle yaparım : ......................
İmbat
Admin
Admin
İmbat

Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? Empty
MesajKonu: Geri: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptyPtsi 30 Mart 2009, 22:03

kafadan C Very Happy
https://giritliler.1forum.biz
Smyrna

Smyrna

MesajKonu: Geri: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptyPtsi 30 Mart 2009, 22:11

İmbat demiş ki:
kafadan C Very Happy

bende her daim " c " yim Very Happy
URLALI
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptyPtsi 30 Mart 2009, 23:40

C tabiki Very Happy
yansımalar

yansımalar

MesajKonu: Geri: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptySalı 31 Mart 2009, 16:30

Ayh ben bu anketinin şirinliğini severim...Sağolasın şekerpâre..!
Her daîm C sunny
mariner

mariner

MesajKonu: Geri: Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?   Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız? EmptySalı 31 Mart 2009, 19:31

ben aylardır c diyorum seko canım acaba adımızı açlar kulubu.com olaraktanmı deyiştirsek ... What a Face

Sevdiğinizle buluştunuz ve buluştuktan az bir zaman sonra acıktığını söyledi. Siz henüz aç değilsiniz. Ne yapardınız?
1 sayfadaki 1 sayfası